team

VENNOTEN - GEDELEGEERDE BESTUURDERS

Kris Jonckheere

kris@stuytsbrugge.be
050/40.66.40

Opleidingen

Gegradueerde Boekhouden Hoger Technisch Instituut Brugge (1987)

Sinds 1987 actief op ons kantoor, is werkzaam via burg. bvba “Kris Jonckheere & Partners”,  ondernemingsnummer 0464.916.842

Beroepsorganisaties

Persoonlijk: Accountant-Belastingconsulent IAB nr. 7681 2 N 67
Vennootschap: Accountant-Belastingconsulent IAB nr. 221691 4 N 98
BAB Brabant

 

Kurt Van Daele

 

kurt@stuytsbrugge.be
050/40.66.42

Opleidingen

Gegradueerde Boekhouden Hoger Technisch Instituut Brugge (1994)

Sinds 1994 actief op ons kantoor, is werkzaam via burg. bvba “Van Daele & Partners”, ondernemingsnummer 0890.244.323

Beroepsorganisaties

Persoonlijk: Boekhouder-Fiscalist BIBF nr. 205710
Vennootschap: Boekhouder-Fiscaliteit BIBF nr. 70294785
BAB Brabant

 

Jonathan Stuyts

 

jonathan@stuytsbrugge.be
050/40.66.43

Opleidingen

Licentiaat toegepaste economische wetenschappen Katholieke Universiteit Leuven (2003)
Certificat Comptabilité Français Cenfop Lille (2005)
Postgraduaat Fiscale Wetenschappen VPOO Brugge (2006)

Sinds 2003 actief op ons kantoor, is werkzaam via burg. BVBA "JK Stuyts" ondernemingsnummer 0816.769.395

Beroepsorganisaties

Persoonlijk: Accountant-Belastingconsulent IAB nr. 12305 2 N 81
Vennootschap: Accountant-Belastingconsulent IAB nr. 223618 4 N 09

 

VENNOTEN

Daan Mergaert

 

daan@stuytsbrugge.be
050/40.66.45

Opleidingen

Bedrijfsmanagement optie Accountancy - Fiscaliteit Hogeschool Gent (2001)

Sinds 2002 actief op ons kantoor, is werkzaam via burg. Comm. V "Mergaert Daan Boekhouding & Fiscaliteit" ondernemingsnummer 0825.047.851

Beroepsorganisaties

Persoonlijk: Accountant-Belastingconsulent IAB
Vennootschap: Accountant-Belastingconsulent IAB

 

Dieter Devlamynck

 

dieter@stuytsbrugge.be
050/40.66.48

Opleidingen

Bedrijfsbeheer optie Accountancy & Fiscaliteit Hogeschool West-Vlaanderen Brugge (2003)

Sinds 2005 actief op ons kantoor, is werkzaam via burg. Comm. V “Devlamynck B&F” ondernemingsnummer 0895.102.439

Beroepsorganisaties

Persoonlijk: Boekhouder-Fiscalist BIBF nr. 30126580
Vennootschap: Boekhouder-Fiscaliteit BIBF nr. 70321158
BAB Brabant

 

Els Delvoye

 

els@stuytsbrugge.be
050/40.66.40

Opleidingen

Bedrijfsmanagement/Office Management optie Accountancy/Fiscaliteit, Arteveldeschool Gent (2011)
Postgraduaat Fiscale Wetenschappen Brugge Business School (2013)

Sinds 2011 actief op ons kantoor, is werkzaam via burg. Comm. V “Delvoye Els” ondernemingsnummer 0627.668.093

Beroepsorganisaties

Persoonlijk: Accountant-Belastingconsulent IAB nr. 13697 2 N 89
Vennootschap: Accountant-Belastingconsulent IAB nr. 225272 3 N 15

 

MEDEWERKERS

Heidi Van Daele

 

admin@stuytsbrugge.be
050/40.66.40

Opleidingen

Maatschappelijk Assistent, Arteveldehogeschool Gent (1997)
Hotel Management, Katholieke Hogeschool Brugge-Oostende (2002)

Sinds 2009 actief op ons kantoor als administratief bediende

 

Jeser Scharlaeken

 

jeser@stuytsbrugge.be
050/40.66.40

Opleidingen

Professionele Bachelor Bedrijfsmanagement Optie Accountancy-Fiscaliteit, Katholieke Hogeschool Brugge-Oostende (2011)
Opleiding Fiscalist, Syntra West Brugge (2013)

Sinds 2011 actief op ons kantoor als bediende

Beroepsorganisaties

Stagiair Accountant IAB nr. 118.808

 

Ine Scharlaeken

 

ine@stuytsbrugge.be
050/40.66.40

Opleidingen

Professionele Bachelor Bedrijfsmanagement Optie Accountancy-Fiscaliteit, Katholieke Hogeschool VIVES (2014)

Sinds 2014 actief op ons kantoor als bediende

 

Irina Vasilieva

 

irina@stuytsbrugge.be
050/40.66.40

Opleidingen

Ingenieur Technologie, Far East State Academy of Economics and Management Vladivostok (1993)
Opleiding Boekhouden B1, Syntra West Brugge (2012)
Opleiding Fiscalist, Syntra West Brugge (2014)

Sinds 2014 actief op ons kantoor als bediende

Beroepsorganisaties

Persoonlijk: Intern Boekhouder-Fiscalist BIBF nr. 30182457

 

Anouchka Breynaert

 

anouchka@stuytsbrugge.be
050/40.66.40

Opleidingen

Professionele bachelor Bedrijfsmanagement, optie Financie- en verzekeringswezen, Artevelde Hogeschool Gent (2013)

Sinds 2016 actief op ons kantoor als bediende

 

Jeroen Boone

 

jeroen@stuytsbrugge.be
050/40.66.40

Opleidingen

Master Handelswetenschappen, optie Accountancy-Fiscaliteit, Ugent (2016)

Sinds 2016 actief op ons kantoor als bediende

 

Sophie Burke

 

sophie@stuytsbrugge.be
050/40.66.40

Opleidingen

Professionele Bachelor Bedrijfsmanagement Optie Accountancy-Fiscaliteit, Katholieke Hogeschool VIVES (2016)

Sinds 2016 actief op ons kantoor als bediende